Het team

Voor de dagelijkse begeleiding van de hulpboeren werken wij samen met ervaren casemanagers die ieder een eigen werkgebied hebben.

Bart van den Boogaard

Teamleider

bart@novafarm-grip.nl
06-51013472

Iwan van Esch

Contactpersoon gemeente

iwan@novafarm-grip.nl
06-13702574

Thijs van Heugten

Casemanager regio Noord-Oost Brabant

thijs@novafarm-grip.nl
06-44163909

Sjoerd Guffens

Casemanager regio Noord-Oost Brabant

sjoerd@novafarm-grip.nl
06-51062714

Ansje Brinks

Casemanager regio Noord-Oost Brabant

ansje@novafarm-grip.nl
06-51146420

Geert Smetsers

Casemanager regio Zuid-Oost Brabant

geert@novafarm-grip.nl
06-20850340

Susanne van Gerven

Casemanager regio Zuid-Oost Brabant

susanne@novafarm-grip.nl
06-13051294

Elly van Oosterhout

Casemanager regio Zuid-Oost Brabant

elly@novafarm-grip.nl
06-23633598

Mia Box

Casemanager regio Zuid-Oost Brabant

mia@novafarm-grip.nl
06-41224262

Irmgard Schroeijers

Casemanager regio Zeeland

irmgard@novafarm-grip.nl

Marieke van den Nouweland

Casemanager regio Midden Brabant

marieke@novafarm-grip.nl
06-51088355

Chantal Naalden

Casemanager regio West Brabant

chantal@novafarm-grip.nl
06-82741940

Olaf van Baal

Casemanager regio West Brabant

olaf@novafarm-grip.nl
06-53567803

Theo van de Mortel

Ervaringsdeskundige

theo@novafarm-grip.nl
06-20306561

Lyanne van Mierlo

Financieel/administratief medewerkster

lyanne@novafarm-grip.nl

Willemien van Lith

Administratief medewerkster

willemien@novafarm-grip.nl